Neřekl bych, že jsem neměl svůj den (to platilo o minulý partii, kterou jsem ostudně prohrál :-)) jenom zřejmě varianta, kterou jsem zvolil proti soupeřové obraně Caro-Kann, nebyla dost dobrá (hrál jsem exd5 a c4) a jelikož se mi nepodařilo získat výhodu a nikdo z nás v tý partii neudělal výraznou botu, tak skončila docela brzkou remízou. I Mišo mi říkal, že jsem nestál líp. K ostatním partiím – Milanovi jsem věřil, u tebe jsem si taky říkal, že to nějak dáš dohromady a vidíš povedlo se (jenoms to viděl moc černě, to se stává 🙂 ), možná byla škoda u Bohouše, že tú koncovku zavřel, pak už to nešlo vyhrát. Vašek to měl vyrovnaný, Mišo to měl těžký, nechtěl bych být pod takovým útokem…
Moja partia mi vôbec nevyšla. Hlavne ma mrzí, že remízu, ktorú som tam mal aj tesne pred koncom som nenašiel a vliezol som súperovi do pasce.
Neřekl bych, že jsem neměl svůj den (to platilo o minulý partii, kterou jsem ostudně prohrál :-)) jenom zřejmě varianta, kterou jsem zvolil proti soupeřové obraně Caro-Kann, nebyla dost dobrá (hrál jsem exd5 a c4) a jelikož se mi nepodařilo získat výhodu a nikdo z nás v tý partii neudělal výraznou botu, tak skončila docela brzkou remízou. I Mišo mi říkal, že jsem nestál líp. K ostatním partiím – Milanovi jsem věřil, u tebe jsem si taky říkal, že to nějak dáš dohromady a vidíš povedlo se (jenoms to viděl moc černě, to se stává 🙂 ), možná byla škoda u Bohouše, že tú koncovku zavřel, pak už to nešlo vyhrát. Vašek to měl vyrovnaný, Mišo to měl těžký, nechtěl bych být pod takovým útokem…
Moja partia mi vôbec nevyšla. Hlavne ma mrzí, že remízu, ktorú som tam mal aj tesne pred koncom som nenašiel a vliezol som súperovi do pasce.