Výsledky

17.01.2018

Přebor Prahy družstev 2017-2018

Družstvo A

Skupina 21
Online databáze ŠSČR

kolo den dat hod domácí hosté výsledek
1 út 9.1. 18.00 Kbel.šach. reprezent. A USK Praha A 4 : 4
2 čt 18.1. 18.30 USK Praha A ŠO Praga Praha A 6 : 2
3 út 23.1. 18.00 ŠK Sokol Vyšehrad E USK Praha A 4,5 : 3,5
4 čt 1.2. 18.30 USK Praha A TJ Kobylisy E 0,5 : 7,5
5 út 6.2. 18.00 TJ Bohemians Praha D USK Praha A 3,5 : 4,5
6 st 21.3. 18.00 ŠK DP Praha C - VŠFS I USK Praha A 3:5
7 čt 22.2. 18.30 USK Praha A ŠK Loko Praha B 3 : 5
8 čt 1.3. 18.00 ŠK Sokol Vyšehrad D USK Praha A 3 : 5
9 čt 8.3. 18.30 USK Praha A ŠK Bohnice A 4,5 : 3,5
10 st 14.3. 18.00 SK OAZA Praha B USK Praha A 8 : 0
11 čt 29.3. 18.30 USK Praha A ŠK Viktoria Žižkov B  
             

Družstvo B

Skupina 31
Online databáze ŠSČR

kolo den dat hod domácí hosté výsledek
1 12.1. 18.00 ŠO Praga Praha B USK Praha B 5 : 3
2 út 16.1. 18.30 USK Praha B Unichess Ž 4,5 : 3,5
3 po 22.1. 18.00 SK Lokomotiva Radlice B USK Praha B 3,5 : 4,5
4 po 29.1. 18.00 ŠO TJ Dukla Praha D USK Praha B 4,5 : 3,5
5 út 6.2. 18.30 USK Praha B ŠK Viktoria Žižkov C 3,5 : 4,5
6 út 13.2. 17.30 ŠK Loko Praha C USK Praha B 3 : 5
7 út 20.2. 18.30 USK Praha B ŠK Praha - Smíchov C 6,5 : 1,5
8 po 26.2. 18.00 GROP D USK Praha B 5,5 : 2,5
9 út 6.3. 18.30 USK Praha B Sokol Praha Vršovice E 4 : 4
10 st 14.3. 18.00 ŠK Sokol Vyšehrad G USK Praha B 5,5 : 2,5
11 út 27.3. 18.30 USK Praha B Kbel.šach. reprezent. B 3 : 5

Družstvo C

Skupina 32
Online databáze ŠSČR

kolo den dat hod domácí hosté výsledek
1 čt 11.1. 18.30 USK Praha C ŠO TJ Dukla Praha F 5 : 3
2 út 16.1. 18.00 ŠO Praga Praha C USK Praha C 4 : 4
3 čt 25.1. 18.30 USK Praha C ŠK DP Praha G 2,5 : 5,5
4 st 31.1. 18.00 SK OAZA Praha E USK Praha C 4 : 4
5 - - - - - -
6 čt 15.2. 18.30 USK Praha C ŠK Mlejn A 5 : 3
7 st 21.2. 17.30 ŠK Teplárna Malešice USK Praha C 4,5 : 3,5
8 čt 1.3. 18.30 USK Praha C ŠK Praha - Smíchov D 5,5 : 2,5
9 po 5.3. 18.00 TJ Kobylisy F USK Praha C 5,5 : 2,5
10 čt 15.3. 18.30 USK Praha C TJ Bohemians Praha G 2 : 6
11 út 27.3. 17.30 ŠK Bohnice C USK Praha C 4 : 4

Přebor Prahy družstev 2016-2017

Družstvo A

Skupina 21
Online databáze ŠSČR

kolo den dat hod domácí hosté výsledek
1 čt 12.1. 18.00 USK Praha A Vršovice Č.B. 3,5 : 4,5
2 čt 26.1. 18.00 ŠK DP Praha USK Praha A 3 : 5
3 čt 2.2. 18.00 USK Praha A ŠK Aurora 3 : 5
4 út 7.2. 18.00 ŠO Praga PHA B USK Praha A 4 : 4
5 čt 16.2. 18.00 USK Praha A ŠK PHA Smíchov C 7 : 1
6 čt 23.2. 18.00 USK Praha A SK Rapid PHA A 5,5 : 2,5
7 st 1.3. 18.00 DDM Praha 6 B USK Praha A 3,5 : 4,5
8 čt 9.3. 18.00 USK Praha A SK OAZA PHA D 4,5 : 3,5
9 po 13.3. 18.00 TJ Pankrác F USK Praha A 3,5 : 4,5
10 čt 23.3. 18.00 USK Praha A Unichess Ž 6,5 : 1,5
11 út 4.4. 17h30 ŠK Mlejn A USK Praha A 2,5 : 5,5

Družstvo B

Skupina 31
Online databáze ŠSČR

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. st 11.1. 17:30 ŠK Tep. Malešice USK Praha B 2,5 : 5,5
3. út 31.1. 18:00 USK Praha B ŠO Praga Praha F 7 : 1
4. st 8.2. 18:00 SK OAZA Praha G USK Praha B 3 : 5
5. út 14.2. 18:00 USK Praha B GROP F 7,5 : 0,5
6. út 21.2. 17:30 ŠK Loko Praha D USK Praha B 2 : 6
7. út 28.2. 18:00 USK Praha B SK Újezd nad Lesy 6 : 2
8. st 8.3. 18:00 ŠK So. Vyšehrad G USK Praha B 4 : 4
9. út 14.3. 18:00 USK Praha B ŠK Mlejn B 8 : 0
10. čt 23.3. 18:00 DDM Praha 6 C USK Praha B 2 : 6
11. út 4.4.28.3. 18:00 USK Praha B ŠK Praha 4 C 6,5 : 1,5

Družstvo C

Skupina 32
Online databáze ŠSČR

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. čt 12.1. 18:00 SK Lokomotiva Radlice C USK Praha C 2,5 : 5,5
2. čt 26.1. 18:00 USK Praha C ŠK DP Praha - EA Hotels II 5,5 : 2,5
3. čt 2.2. 17:45 ŠK Praha - Smíchov D USK Praha C 5 : 3
4. čt 9.2. 18.00 USK Praha C TJ Bohemians Praha G 4 : 4
5. st 15.2. 18:00 ŠO Praga Praha D USK Praha C 6 : 2
6. st 22.2. 18:00 Sokol Kobylisy F USK Praha C 6 : 2
7. čt 2.3. 18:00 USK Praha C TJ Pankrác G 2 : 6
8. út 7.3. 18:00 Šachový klub Praha 4 A USK Praha C 4,5 : 3,5
9. čt 16.3. 18:00 USK Praha C ŠK Bohnice C 4 : 4
10. 24.3. 17:30 Sokol Nebušice USK Praha C 4 : 4
11. čt 6.4. 18:00 USK Praha C ŠK Sokol Vyšehrad H 3,5 : 4,5

Přebor Prahy družstev 2015-2016

Družstvo A

Skupina 11
Online databáze ŠSČR

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. út 12.1. 18:00 USK Praha A SK OAZA Praha C 2,5 : 5,5
2. út 19.1. 18:00 Sokol Kobylisy D USK Praha A 3,5 : 4,5
3. út 26.1. 18:00 USK Praha A Bohemians Praha D 2,5 : 5,5
4. út 2.2. 18:00 USK Praha A Kbel. reprezentace 2 : 6
5. čt 11.2. 17:30 Sokol Vršovice B USK Praha A 5,5 : 2,5
6. út 16.2. 18:00 USK Praha A SK OAZA Praha D 3,5 : 4,5
7. čt 25.2. 18:00 Sokol Vyšehrad F USK Praha A 3,5 : 4,5
8. út 1.3. 18:00 USK Praha A TJ Pankrác D 3 : 5
9. čt 10.3. 18:00 Viktoria Žižkov B USK Praha A 5,5 : 2,5
10. út 15.3. 18:00 USK Praha A ŠK Loko Praha B 1,5 : 6,5
11. čt 7.4. 18:00 Unichess D USK Praha A 4,5 : 3,5

Družstvo B

Skupina 33
Online databáze ŠSČR

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. čt 14.1. 18:00 ŠK Praha 4 C USK Praha B 1 : 7
2. 22.1. 18:00 ŠK Sokol Vyšehrad H USK Praha B 4 : 4
3. čt 28.1. 17:30 USK Praha B ŠO TJ Dukla Praha F 6,5 : 1,5
4. út 2.2. 17:30 ŠK Loko Praha C USK Praha B 5,5 : 2,5
5. čt 11.2. 17:30 USK Praha B Sokol Vršovice F 5,5 : 2,5
6. út 16.2. 18:00 TJ Zora Praha A USK Praha B 3,5 : 4,5
7. čt 25.2. 17:30 USK Praha B SK Loko Radlice E 7,5:0,5
8. út 1.3. 18:00 OAZA Praha H USK Praha B  
9. čt 24.3. 17:30 USK Praha B Unichess Ž 3 : 5

Družstvo C

Skupina 31
Online databáze ŠSČR

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
             
1. út 12.1. 18:00 Unichess G USK Praha C 4,5 : 3,5
2. 22.1. 17:30 USK Praha C SK OAZA Praha G 4 : 4
3. čt 28.1. 17:30 ŠK PORG Praha USK Praha C 6,5 : 1,5
4. čt 4.2. 18.00 USK Praha C ŠK DP Praha C 3,5 : 4,5
5. út 9.2. 18:00 TJ Praga Praha E USK Praha C 1 : 7
6. - - -      
7. 26.2. 17:30 USK Praha C Bohemians Praha G 4 : 4
8. 11.3. 17:30 USK Praha C Sokol Kobylisy F 4 : 4
9. po 14.3. 18:00 Viktoria Žižkov D USK Praha C 4,5 : 3,5
10. st 30.3. 17:30 ŠK Bohnice C USK Praha C 4 : 4
11. čt 7.4. 18:00 USK Praha C SK Loko Radlice C 2 : 6
             

Přebor Prahy družstev 2014-2015

Družstvo A

Skupina 11
Online databáze ŠSČR

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. út 13.1. 18:00 USK Praha A ŠK Sokol Vyšehrad F 1 : 7
2. čt 22.1. 17:30 Sokol Vršovice C USK Praha A 4,5 : 3,5
3. út 27.1. 18:00 USK Praha A ŠO TJ Dukla Praha B 3 : 5
4. st 4.2. 18:00 TJ Praga Praha B USK Praha A 2,5 : 5,5
5. út 10.2. 18:00 USK Praha A Unichess ČSOB E 6,5 : 1,5
6. út 17.2. 18:00 SK OAZA Praha C USK Praha A 6 : 2
7. út 24.2. 18:00 USK Praha A TJ Pankrác D 5 : 3
8. 6.3. 17:30 ŠK Bohnice A USK Praha A 3,5 : 4,5
9. út 10.3. 18:00 USK Praha A Viktoria Žižkov B 4 : 4
10. st 18.3. 17:30 SK Loko Praha B USK Praha A 6 : 2
11. út 31.3. 18:00 USK Praha A Bohemians Praha D 2 : 6

Družstvo B

Skupina 32
Online databáze ŠSČR

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. čt 15.1. 18:00 TJ Praga Praha E USK Praha B 4 : 4
2. st 21.1. 18:00 USK Praha B Steinitz-Makabi A 4 : 4
3. st 28.1. 18:00 SK OAZA Praha G USK Praha B 0,5 : 7,5
4. - - -      
5. čt 12.2. 18:00 USK Praha B GROP E 7 : 1
6. po 16.2. 18:00 Viktoria Žižkov D USK Praha B 2,5 : 5,5
7. čt 26.2. 18:00 USK Praha B TJ Pankrác F 3,5 : 4,5
8. 6.3. 17:30 Sokol Nebušice A USK Praha B 2 : 6
9. čt 12.3. 18:00 USK Praha B ŠK Černý Baron B 2,5 : 5,5
10. čt 19.3. 18:00 SK Loko Radlice E USK Praha B 1,5 : 6,5
11. čt 2.4. 18:00 USK Praha B Sokol Kobylisy G 6,5 : 1,5

Družstvo C

Skupina 33
Online databáze ŠSČR

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. út 13.1. 18:00 TJ Zora Praha A USK Praha C 2 : 6
2. 23.1. 18:00 USK Praha C TJ Praga Praha H 7 : 1
3. út 27.1. 18:00 Unichess ČSOB G USK Praha C 4,5 : 3,5
4. 6.2. 18:00 USK Praha C ŠO TJ Dukla Praha E 3 : 5
5. út 10.2. 17:45 ŠK Smíchov C USK Praha C 6 : 2
6. 20.2. 18:00 USK Praha C TJ Pankrác G 5,5 : 2,5
7. čt 26.2. 18:00 SK Loko Radlice D USK Praha C 4 : 4
8. - - -      
9. 13.3. 18:00 USK Praha C ŠK Bohnice D 5,5 : 2,5
10. út 17.3. 18:00 SK OAZA Praha E USK Praha C 2 : 6
11. 3.4. 18:00 USK Praha C Sokol Vršovice F 4,5 : 3,5

Přebor Prahy družstev 2013-2014

Družstvo A

Skupina 11
db.chess.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. čt 16.1. 18:00 ŠO TJ Dukla Praha C USK Praha A 4,5 : 3,5
2. út 21.1. 18:00 USK Praha A SK Loko Radlice A 2 : 6
3. út 28.1. 18:00 Sokol Vyšehrad E USK Praha A 4 : 4
4. út 4.2. 18:00 USK Praha A ŠK Mahrla Praha B 3 : 5
5. st 12.2. 18:00 SK Oaza Praha B USK Praha A 3 : 5
6. čt 20.2. 18:00 ŠK ERA Pošt.spoř. D USK Praha A 7,5 : 0,5
7. út 25.2. 18:00 USK Praha A ŠK PORG Class.Chess 3 : 5
8. po 3.3. 17:30 ŠO Stavby mostů A USK Praha A 2,5 : 5,5
9. út 11.3. 18:00 USK Praha A TJ Pankrác D 2 : 6
10. st 19.3. 17:30 SK Loko Praha B USK Praha A 3,5 : 4,5
11. út 1.4. 18:00 USK Praha A ŠK Smíchov A 0 : 8

Družstvo B

Skupina 21
db.chess.cz
chess-results.com

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. čt 16.1. 17:30 USK Praha B Sokol Vyšehrad G 3,5 : 4,5
2. st 22.1. 18:00 Sokol Kobylisy C USK Praha B 5,5 : 2,5
3. čt 30.1. 17:30 USK Praha B ŠO Stavby mostů B 6,5 : 1,5
4. čt 6.2. 17:30 Sokol Vršovice E USK Praha B 4 : 4
5. čt 13.2. 17:30 USK Praha B TJ Bohemians E 1,5 : 6,5
6. út 18.2. 17:30 ŠK Smíchov B USK Praha B 6,5 : 1,5
7. čt 27.2. 17:30 USK Praha B Viktoria Žižkov C 4 : 4
8. čt 6.3. 17:30 USK Praha B SK Rapid Praha A 3,5 : 4,5
9. čt 13.3. 17:30 SK Motorlet A USK Praha B 3,5 : 4,5
10. čt 20.3. 17:30 USK Praha B Sokol Vršovice C 1 : 7
11. út 1.4. 17:30 SK Loko Praha D USK Praha B 4 : 4

Družstvo C

Skupina 32
db.chess.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. 17.1. 18:00 USK Praha C TJ Praga E 3,5 : 4,5
2. út 21.1. 18:00 ŠK ERA Pošt.spoř. G USK Praha C 4,5 : 3,5
3. 31.1. 18:00 USK Praha C ŠO TJ Dukla Praha E 2,5 : 5,5
4. čt 6.2. 17:30 ŠK PORG F USK Praha C 2 : 6
5. 14.2. 18:00 USK Praha C SK Oaza Praha E 4 : 4
6. st 19.2. 18:00 TJ Praga H USK Praha C 3,5 : 4,5
7. 28.2. 18:00 USK Praha C Sokol Nebušice A 6,5 : 1,5
8. 7.3. 18:00 USK Praha C ŠK Teplárna A 5,5 : 2,5
9. út 25.3. 18:00 TJ Zora Praha A USK Praha C 4,5 : 3,5

Přebor Prahy družstev 2012-2013

Družstvo A

Skupina 12
www.ches.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. út 8.1. 17:30 USK Praha A ŠO TJ Dukla Praha B 1,5 : 6,5
2. po 14.1. 17:30 ŠK PORG B USK Praha A 5 : 3
3. út 22.1. 17:30 USK Praha A ŠK ERA Pošt.spoř. D 1,5 : 6,5
4. st 30.1. 18:00 TJ Bohemians D USK Praha A 4,5 : 3,5
5. út 5.2. 17:30 USK Praha A SK LISA A 4,5 : 3,5
6. čt 14.2. 18:00 ŠO TJ Dukla Praha C USK Praha A 6 : 2
7. út 19.2. 17:30 USK Praha A TJ Praga B 5 : 3
8. út 26.2. 18:00 Sokol Vyšehrad E USK Praha A 4 : 4
9. út 5.3. 17:30 USK Praha A SK Oaza Praha C 2 : 6
10. po 11.3. 18:00 SK Loko Radlice A USK Praha A 4,5 : 3,5
11. út 26.3. 17:30 USK Praha A Sokol Kobylisy C 5 : 3

Družstvo B

Skupina 22
www.chess.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. čt 10.1. 17:30 USK Praha B ŠO Stavby mostů B 3,5 : 4,5
2. út 15.1. 17:30 Sokol Vršovice E USK Praha B 3 : 5
3. čt 24.1. 17:30 USK Praha B Viktoria Žižkov C 4 : 4
4. čt 31.1. 17:30 USK Praha B ŠK Mlejn A 5 : 3
5. čt 7.2. 17:45 TJ Pankrác E USK Praha B 6,5 : 1,5
6. čt 14.2. 17:30 USK Praha B SK Rapid Praha A 2,5 : 5,5
7. čt 21.2. 18:00 DDM Praha 6 B USK Praha B 4,5 : 3,5
8. čt 28.2. 17:30 USK Praha B Sokol Vršovice C 3 : 5
9. čt 7.3. 18:00 ŠK Černý Baron B USK Praha B 3,5 : 4,5
10. čt 14.3. 17:30 USK Praha B Sokol Vyšehrad F 3 : 5
11. čt 28.3. 18:00 TJ Praga E USK Praha B 4 : 4

Družstvo C

Skupina 33
www.chess.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. 11.1. 17:30 USK Praha C ŠK Mahrla Praha C 6 : 2 K
2. po 14.1. 18:00 ŠK ERA Pošt.spoř. F USK Praha C 5 : 3
3. 25.1. 17:30 USK Praha C ŠK Mlejn B 3,5 : 4,5
4. st 30.1. 17:30 ŠK PORG C USK Praha C 4,5 : 3,5
5. st 6.2. 17:30 USK Praha C ŠK Aurora A 3 : 5
6. 15.2. 17:30 SK Újezd nad Lesy A USK Praha C 3,5 : 4,5
7. 22.2. 17:30 USK Praha C SK Loko Praha C 0,5 : 7,5
8. út 26.2. 18:00 Sokol Kobylisy E USK Praha C 4 : 4
9. 8.3. 17:30 USK Praha C SK Oaza Praha E 4,5 : 3,5
10. čt 14.3. 18:00 TJ Bohemians E USK Praha C 5,5 : 2,5
11. 29.3. 17:30 USK Praha C Sokol Vyšehrad H 5,5 : 2,5

Přebor Prahy družstev 2011-2012

Družstvo A

Skupina 22
www.ches.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. út 10.1 18:00 USK Praha A TJ Praga E 5 : 3
2. čt 19.1 17:45 TJ Pankrác E USK Praha A 2,5 : 5,5
3. út 24.1 18:00 USK Praha A SK Loko Praha C 6 : 2
4. út 31.1 17.30 Sokol Vršovice E USK Praha A 2 : 6
5. út 7.2 18:00 USK Praha A ŠO TJ Dukla Praha E 6,5 : 1,5
6. čt 16.2 18:00 TJ Praga F USK Praha A 3,5 : 4,5
7. út 21.2 18:00 USK Praha A ŠK Bohnice A 5 : 3
8. 2.3 18:00 Sokol Vyšehrad E USK Praha A 5,5 : 2,5
9. út 6.3 18:00 USK Praha A SK Rapid Praha A 4,5 : 3,5
10. po 12.3 18:00 ŠK ERA Pošt.spoř. C USK Praha A 4 : 4
11. út 27.3 18.00 USK Praha A ŠK Smíchov B 5,5 : 2,5

Družstvo B

Skupina 21
www.chess.cz, druzstva.rosada.cz, www.chess-results.com

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. po 9.1 18:00 TJ Praga G USK Praha B 6 : 2
2. čt 19.1 18:00 USK Praha B Sokol Vyšehrad F 4,5 : 3,5
3. čt 26.1 18.00 ŠK Černý Baron B USK Praha B 5,5 : 2,5
4. čt 2.2 18:00 USK Praha B ŠK Bohnice B 4,5 : 3,5
5. út 7.2 18:00 TJ Praga D USK Praha B 3,5 : 4,5
6. čt 16.2 18.00 USK Praha B SK Motorlet A 1 : 7
7. čt 23.2 17.30 Sokol Vršovice D USK Praha B 5,5 : 2,5
8. čt 1.3 18:00 USK Praha B ŠK Mahrla Praha C 4 : 4
9. čt 8.3 18:00 Viktoria Žižkov C USK Praha B 6 : 2
10. čt 15.3 18:00 USK Praha B ŠO Stavby mostů B 5,5 : 2,5
11. čt 29.3 18:00 DDM Praha 6 B USK Praha B 4 : 4

Družstvo C

Skupina 33
www.chess.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. 13.1. 17.30 USK Praha C ŠK PORG C 3,5 : 4,5
2. út 17.1 18.00 ŠK Mlejn A USK Praha C 4,5 : 3,5
3. 27.1 17.30 USK Praha C Sokol Vyšehrad H 7 : 1
4. po 30.1 17.30 SK Motorlet B USK Praha C 3,5 : 4,5
5. 10.2 17.30 USK Praha C SK Oaza Praha D 4 : 4
6. st 15.2 18.00 Sokol Kobylisy E USK Praha C 4,5 : 3,5
7. út 21.2 18:00 TJ Zora Praha A USK Praha C 4 : 4
8. út 28.2 17.30 SK Loko Praha D USK Praha C 2,5 : 5,5
9. 9.3 17:30 USK Praha C TJ Bohemians E 5,5 : 2,5
10. st 14.3 17.30 ŠK Teplárna A USK Praha C 6,5 : 1,5
11.       VOLNO VOLNO  

Přebor Prahy družstev 2010-2011

Družstvo A

Skupina 21
www.ches.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. út 18.1. 17.30 USK Praha A TJ Praga E 5½ - 2½
2. st 26.1. 17.30 SK Loko Praha B USK Praha A 4 - 4
3. út 1.2. 17.30 USK Praha A DDM Praha 6 B 2½ - 5½
4. čt 10.2. 17.30 ŠK Teplárna B USK Praha A 0 - 8
5. út 15.2. 17.30 USK Praha A TJ Bohemians E 6½ - 1½
6. út 22.2. 17.30 USK Praha A Sokol Vyšehrad F 4 - 4
7. po 28.2. 17.30 ŠK Smíchov B USK Praha A 2½ - 5½
8. út 8.3. 17.30 USK Praha A ŠK PORG B 2½ - 5½
9. út 15.3. 17.30 Sokol Vršovice E USK Praha A 3 - 5
10. út 22.3. 17.30 USK Praha A SK Rapid Praha A 4 - 4
11. čt 7.4. 18.00 ŠK Černý Baron B USK Praha A 4 - 4

Družstvo B

Skupina 22
www.chess.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. 21.1. 17.30 USK Praha C USK Praha B 3½ - 4½
2. čt 27.1. 17.30 USK Praha B ŠK Smíchov A 5 - 3
3. čt 3.2. 18.00 Viktoria Žižkov C USK Praha B 4½ - 3½
4. čt 10.2. 17.30 USK Praha B Sokol Vršovice D 2½ - 5½
5. st 16.2. 17.30 ŠK Teplárna A USK Praha B 3½ - 4½
6. čt 24.2. 18.00 ŠK FIMA ČSOB B USK Praha B 6½ - 1½
7. čt 3.3. 17.30 USK Praha B TJ Praga F 3 - 5
8. út 8.3. 17.30 SK Loko Praha C USK Praha B 4 - 4
9. čt 17.3. 17.30 USK Praha B Holdia DP Praha D 5 - 3
10. st 23.3. 17.30 ŠO Stavby mostů B USK Praha B 5½ - 2½
11. čt 7.4. 17.30 USK Praha B Sokol Vyšehrad E 4 - 4

Družstvo C

Skupina 22
www.chess.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. 21.1. 17.30 USK Praha C USK Praha B 3½ - 4½
2. čt 27.1. 18.00 TJ Praga F USK Praha C 2 - 6
3. 4.2. 17.30 USK Praha C SK Loko Praha C 2½ - 5½
4. po 7.2. 17.30 Holdia DP Praha D USK Praha C 4 - 4
5. 18.2. 17.30 USK Praha C ŠO Stavby mostů B 3 - 5
6. út 22.2. 18.00 Sokol Vyšehrad E USK Praha C 6 - 2
7. 4.3. 17.30 USK Praha C ŠK FIMA ČSOB B 2½ - 5½
8. 11.3. 17.30 USK Praha C ŠK Smíchov A 2 - 6
9. čt 17.3. 18.00 Viktoria Žižkov C USK Praha C 6 - 2
10. 25.3. 17.30 USK Praha C Sokol Vršovice D 4 - 4
11. st 6.4. 17.30 ŠK Teplárna A USK Praha C 5½ - 2½

Přebor Prahy družstev 2009-2010

Družstvo A

Skupina 22
www.ches.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
10. čt 14.1. 18.00 USK Praha A SK Loko Praha C 7 - 1
11. út 19.1. 18.00 Sokol Kobylisy D USK Praha A 4½ - 3½
1. čt 28.1. 18.00 USK Praha A Sokol Vršovice E 3½ - 4½
2. po 1.2. 17.30 ŠK Teplárna A USK Praha A ½ - 7½
3. čt 11.2. 18.00 USK Praha A SK Rapid Praha A 4 - 4
4. út 16.2. 17.30 ŠK Bohnice B USK Praha A 4½ - 3½
5. čt 25.2. 18.00 USK Praha A ŠK FIMA ČSOB B 4 - 4
6. čt 4.3. 17.30 Sokol Vršovice C USK Praha A 2 - 6
7. čt 11.3. 18.00 USK Praha A Sokol Vyšehrad E 6 - 2
8. po 15.3. 17.30 Holdia DP Praha D USK Praha A 2½ - 5½
9. čt 1.4. 18.00 USK Praha A Viktoria Žižkov D 4 - 4

Družstvo B

Skupina 21
www.chess.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
10. st 13.1. 17.30 ŠK Smíchov C USK Praha B 4 - 4
11. čt 21.1. 17.30 USK Praha B DDM Praha 6 B 3½ - 4½
1. út 26.1. 17.30 Sokol Vršovice D USK Praha B 4½ - 3½
2. čt 4.2. 17.30 USK Praha B Sokol Vyšehrad F 2 - 6
3. st 10.2. 18.00 TJ Bohemians E USK Praha B 2 - 6
4. čt 18.2. 17.30 USK Praha B ŠO TJ DUKLA Praha D 3 - 5
5. st 24.2. 17.30 SK Loko Praha B USK Praha B 4½ - 3½
6. čt 4.3. 17.30 USK Praha B Sokol Kobylisy C 3 - 5
7. po 8.3. 17.30 ŠK PORG B USK Praha B 4 - 4
8. čt 18.3. 17.30 USK Praha B ŠK Teplárna B 5½ - 2½
9. st 31.3. 18.00 Sokol Kobylisy E USK Praha B 1-7

Družstvo C

Skupina 31
www.chess.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. 5.3. 17.30 USK Praha C ŠK Bohnice C přeloženo
2. 5.2. 17.30 USK Praha C ŠK PORG C 4½ - 3½
3. 12.2. 17.30 TJ Praga J USK Praha C 1½ - 6½
4. 19.2. 17.30 USK Praha C SK Oaza Praha F 8 - 0
5. st 24.2. 18.00 DDM Praha 6 C USK Praha C 2½ - 5½
6. 5.3. 17.30 USK Praha C ŠK Bohnice C 7½ - ½
7. 12.3. 17.30 USK Praha C PSK Union Praha A 5½ - 2½
8. čt 18.3. 18.00 TJ Bohemians F USK Praha C 3 - 5
9. 2.4. 17.30 USK Praha C SK Loko Radlice B 5 - 3

Přebor Prahy družstev 2008-2009

Družstvo A

Skupina 31
www.ches.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. čt 29.1. 18:00 USK Praha A Sokol Vršovice F 6 - 2
2. po 2.2. 18:00 SK Oaza Praha E USK Praha A 0 - 8
3. čt 12.2. 18:00 USK Praha A TJ Praga F 5½ - 2½
4. út 17.2. 17:30 TJ Zora Praha A USK Praha A 2½ - 5½
5. čt 26.2. 18:00 USK Praha A TJ Praga I 6½ -1½
6. čt 5.3. 18:00 USK Praha A SK Újezd nad lesy A 6 - 2
7. po 9.3. 18:00 Viktoria Žižkov E USK Praha A 1½ - 6½
8. čt 19.3. 18:00 USK Praha A SK Loko Radlice C 6 - 2
9. čt 2.4. 17:30 ŠK Teplárna C USK Praha A 3½ - 4½

Družstvo B

Skupina 34
www.chess.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. st 28.1. 17:30 PSK Union Praha A USK Praha B 3 - 5
2. čt 5.2. 17:30 USK Praha B ŠK Bohnice C 6½ - 1½
3. st 11.2. 17:30 Holdia DP Praha E USK Praha B 4 - 4
4. čt 19.2. 17:30 USK Praha B TJ Pankrác F 7½ - ½
5. čt 26.2. 17:30 ŠK Teplárna D USK Praha B 2½ - 5½
6.       volno    
7. čt 12.3. 17:30 USK Praha B TJ Praga E 7 - 1
8. st 18.3. 17:30 ŠO Stavby mostů B USK Praha B 2 - 6
9. čt 2.4. 17:30 USK Praha B TJ Bohemians F 4½ - 3½

Družstvo C

Skupina 32
www.chess.cz, druzstva.rosada.cz

kolo den dat. hod. domácí hosté výsledek
1. 30.1. 17:30 USK Praha C ŠK PORG C 5 - 3
2. út 3.2. 17:30 ŠK Loko Praha D USK Praha C 3½ - 4½
3. 13.2. 17:30 USK Praha C ŠK Smíchov E 4½ - 3½
4. 20.2. 18:00 Sokol Vyšehrad G USK Praha C 5 - 3
5.       volno    
6. 6.3. 17:30 USK Praha C DDM Praha 6 D 4½ - 3½
7. čt 12.3. 18:00 SK Loko Radlice D USK Praha C 1 - 7
8. 20.3. 17:30 USK Praha C TJ Praga H 4½- 3½
9. út 31.3. 18:00 Sokol Kobylisy D USK Praha C 4½- 3½

  1. Bez komentářů.
Komentáře jsou uzavřeny.