Před dnešním zápasem jsem konečně našel formulář o platbě rozhodčímu.
8 thoughts on “USK A – Steinitz-Makabi”
Tady je vidět, že ten paprsek rozumí šachu asi jako koza náklaďáku! Celou partií jsem měl pod kontrolou a asi od dvanáctého tahu jsem měl pěšce k dobru. Později vidle koněm na krále a dámu. Jasný vítězství. To jen šachový neumětel může posoudit obráceně!
@OTA
Byl bych rád, kdybys zveřejnil svoji pozici po svém tahu Kc7 a poslal hodnocení pozice. Něco v tom smyslu: „Stojím na výhru, a to mi nevyvrátí ani prezident Šachového svazu, natož Paprsek.“ 🙁
Musel jsem přidat 2 diagramy, protože jsem z figur opět vymačkal několikrát více, než mají v popisu práce. 🙂
Ještě jsem přidal Kamala. Na uzavření krále do matové sítě nás upozornil až Pepa Poborský v hospodě. Zase se potvrdilo, že divák vidí nejvíce!
No, chlapci, já navrhuji od příštího zápasu pořizovat kopie zápisů partií a osobně jsem ochoten všechny partie do 24 hodin zapsat do pgn a poslat ke zveřejnění i s analýzou. Pak by nedocházelo k „tvrzení proti tvrzení“, křemík hovoří jasnou řečí. Osobně si myslím, že Ota to má vždy pod kontrolou, jen ho občas soupeř „přetlačí“… Já jsem vlastně od Otakara nikdy neslyšel „Kluci, já jsem tak zkur…, zahájení…“ Takže souhlasím s Otakarem. Měl to pod kontrolou!
Kamalův soupeř začal v roce 2015 s elem 1000. Letos má elo 1470 a uhrál 58% se soupeřema s průměrným elem 1950.
@JirkaR
Hele, já tomu moc nerozumím. Ten můj soupeř měl jako Elo 0. To snad ani neexistuje?
@OTA
Tvůj Hráč Talmi Yoav nemá dosud odehraný počet utkání na výpočet Ela. Kdyby mu vyšlo pod 1000 tak mu bude elo 1000 zapsáno. Nižší Elo se nevede, jedině ta 0 než odehraje počet zápasů na výpočet. Jinak toho příjmení je v ČR jeden. Všichni Yoav jsou u Fide registrování ve federaci Izraele.
Tady je vidět, že ten paprsek rozumí šachu asi jako koza náklaďáku! Celou partií jsem měl pod kontrolou a asi od dvanáctého tahu jsem měl pěšce k dobru. Později vidle koněm na krále a dámu. Jasný vítězství. To jen šachový neumětel může posoudit obráceně!
@OTA
Byl bych rád, kdybys zveřejnil svoji pozici po svém tahu Kc7 a poslal hodnocení pozice. Něco v tom smyslu: „Stojím na výhru, a to mi nevyvrátí ani prezident Šachového svazu, natož Paprsek.“ 🙁
Musel jsem přidat 2 diagramy, protože jsem z figur opět vymačkal několikrát více, než mají v popisu práce. 🙂
Ještě jsem přidal Kamala. Na uzavření krále do matové sítě nás upozornil až Pepa Poborský v hospodě. Zase se potvrdilo, že divák vidí nejvíce!
No, chlapci, já navrhuji od příštího zápasu pořizovat kopie zápisů partií a osobně jsem ochoten všechny partie do 24 hodin zapsat do pgn a poslat ke zveřejnění i s analýzou. Pak by nedocházelo k „tvrzení proti tvrzení“, křemík hovoří jasnou řečí. Osobně si myslím, že Ota to má vždy pod kontrolou, jen ho občas soupeř „přetlačí“… Já jsem vlastně od Otakara nikdy neslyšel „Kluci, já jsem tak zkur…, zahájení…“ Takže souhlasím s Otakarem. Měl to pod kontrolou!
Kamalův soupeř začal v roce 2015 s elem 1000. Letos má elo 1470 a uhrál 58% se soupeřema s průměrným elem 1950.
@JirkaR
Hele, já tomu moc nerozumím. Ten můj soupeř měl jako Elo 0. To snad ani neexistuje?
@OTA
Tvůj Hráč Talmi Yoav nemá dosud odehraný počet utkání na výpočet Ela. Kdyby mu vyšlo pod 1000 tak mu bude elo 1000 zapsáno. Nižší Elo se nevede, jedině ta 0 než odehraje počet zápasů na výpočet. Jinak toho příjmení je v ČR jeden. Všichni Yoav jsou u Fide registrování ve federaci Izraele.