Bohnice D – USK C

Vyzbrojeni bačkorami

5 thoughts on “Bohnice D – USK C

  1. Já jsem tak drobný, že si mě Jirka u toho piva nevšiml. Bylo nás 6 . Ale pivo za mě zacáloval

  2. @Ivan
    Tak to teda Víťo pardon. Nechal jsem se strhnout románem „Bylo nás pět“
    Text jsem opravil a jako satisfakci jsem dal zapomenutého Víťu na první místo:)
    Kapitán pivo platí jen v případě vítězství družstva a jen to první . Druhý a další každý za svý 🙂

Comments are closed.