Já jsem tak drobný, že si mě Jirka u toho piva nevšiml. Bylo nás 6 . Ale pivo za mě zacáloval
@Uhlihazi
A za mne taky, za všechny, co jsme tam byli.
@Ivan
Tak to teda Víťo pardon. Nechal jsem se strhnout románem „Bylo nás pět“
Text jsem opravil a jako satisfakci jsem dal zapomenutého Víťu na první místo:)
Kapitán pivo platí jen v případě vítězství družstva a jen to první . Druhý a další každý za svý 🙂
Pěkný napínavý report 🙂 Gratulace!
V Kozlovně nás bylo 6 – Víťa.
Já jsem tak drobný, že si mě Jirka u toho piva nevšiml. Bylo nás 6 . Ale pivo za mě zacáloval
@Uhlihazi
A za mne taky, za všechny, co jsme tam byli.
@Ivan
Tak to teda Víťo pardon. Nechal jsem se strhnout románem „Bylo nás pět“
Text jsem opravil a jako satisfakci jsem dal zapomenutého Víťu na první místo:)
Kapitán pivo platí jen v případě vítězství družstva a jen to první . Druhý a další každý za svý 🙂