je to tak, hlavne kdybych natahl v zahajeni to e5, tak bych souperi vzal figuru za 2 pesce, v partii, jsem si myslel, ze to nejde, ale urcite slo… skoda, dneska to tam litalo, ale podobne jako proti souperi z Aurory se mi vyhodu ze zahajeni nepodarilo protavit na body, tak snad priste 🙂
Vidíš Aleši! Kdybys mě postavil, tak to mohlo vypadat jinak. Já mám na Praze 4 slušný výsledky. 100 % vítězství.
je to tak, hlavne kdybych natahl v zahajeni to e5, tak bych souperi vzal figuru za 2 pesce, v partii, jsem si myslel, ze to nejde, ale urcite slo… skoda, dneska to tam litalo, ale podobne jako proti souperi z Aurory se mi vyhodu ze zahajeni nepodarilo protavit na body, tak snad priste 🙂
Vidíš Aleši! Kdybys mě postavil, tak to mohlo vypadat jinak. Já mám na Praze 4 slušný výsledky. 100 % vítězství.