za vítězství s paní Oxanou jsem se chtěl odměnit pivem, ale v Marné snaze ani v té druhé, kam jsme chodili, jste nebyli, na mé chápání měníte lokály příliš rychle. Jsem rád, že moje soupeřka seděla v dobré společnosti, snad jste ji trochu opravili náladu, rozehráno měla líp.
Jsem rád, že jsme to zvládli takhle s přehledem, gratulace pánové! Neúčast mě mrzí, ale snad se brzy uzdravím a budu zpět v plné síle! 🙂
Jardo, seděli jsme v té, co jsme chodili dříve, pod nuselským mostem…
za vítězství s paní Oxanou jsem se chtěl odměnit pivem, ale v Marné snaze ani v té druhé, kam jsme chodili, jste nebyli, na mé chápání měníte lokály příliš rychle. Jsem rád, že moje soupeřka seděla v dobré společnosti, snad jste ji trochu opravili náladu, rozehráno měla líp.
Jsem rád, že jsme to zvládli takhle s přehledem, gratulace pánové! Neúčast mě mrzí, ale snad se brzy uzdravím a budu zpět v plné síle! 🙂
Jardo, seděli jsme v té, co jsme chodili dříve, pod nuselským mostem…