USK Praha B – Unichess Ž

Tak jak to šlo doma proti něžnému pohlaví?

3 thoughts on “USK Praha B – Unichess Ž

  1. za vítězství s paní Oxanou jsem se chtěl odměnit pivem, ale v Marné snaze ani v té druhé, kam jsme chodili, jste nebyli, na mé chápání měníte lokály příliš rychle. Jsem rád, že moje soupeřka seděla v dobré společnosti, snad jste ji trochu opravili náladu, rozehráno měla líp.

  2. Jsem rád, že jsme to zvládli takhle s přehledem, gratulace pánové! Neúčast mě mrzí, ale snad se brzy uzdravím a budu zpět v plné síle! 🙂

  3. Jardo, seděli jsme v té, co jsme chodili dříve, pod nuselským mostem…

Comments are closed.