Včera na náš stadion dorazilo trestné komando.

3 thoughts on “USK A – Dukla D

  1. Zejména pro Otakara jsem přidal jednotahovou kombinaci, jak se vyhrávají partie.

  2. Jestli jsem to měl nechat i pro ostatní, tak to klidně smázněte.

    Paprsek: Je7
    Michal: e8-> D , ale přijde mi to moc jednoduché, tak nevím, jestli jsem něco nezkonil.

  3. Nene Jardo, nic jsi nezkonil, skutečně to je tak jednoduché.
    Super, že se to v Paprskově partii takhle krásně seběhlo…
    Kluci gratulka, skvělá výhra!

Comments are closed.