Protože se rok chýlí ke svému konci, je zde čas na oddílový Vánoční rapid.
10 thoughts on “Vánoční Rapid 22.12.”
Turnaj je celkově koncipován „na pohodu“.
…tak jo, usmířím se s Otakarem…pod podmínkou, že skončím v rapidu před ním. 🙂
fajn
Potvrzuji účast na 90%..Jen doufám,že nezaspím,budu po noční . .
Zdendo, nastav si budíka… 😉
Ahoj.
Pokud to herní tempo znamená, že já budu mít 10 min a soupeř jenom 5, tak do toho bych šel 🙂 .
@Roman F
Pochopil jsi to skoro přesně 😉 A pokud opravdu dorazíš, budu pro tebe mít kapelu na Votvírák…
Hlásím, že nemůžu dorazit, anšto jsem přihlášenej do turnaje v Týnci nad Sázavou. Ale to nevadí. Pohár za vítězství v turnaji mě předáte až po svátcích. Třeba před prvním domácím utkání družstev.
@Roman F
Michale…slabším (myslím šachově, ne mentálně) se má pomáhat…zvláště teď před vánoci…navrhuji za každých 100 Elo bodů rozdílu sundat tomu silnějšímu 1 minutu.
Turnaj je celkově koncipován „na pohodu“.
…tak jo, usmířím se s Otakarem…pod podmínkou, že skončím v rapidu před ním. 🙂
fajn
Potvrzuji účast na 90%..Jen doufám,že nezaspím,budu po noční . .
Zdendo, nastav si budíka… 😉
Ahoj.
Pokud to herní tempo znamená, že já budu mít 10 min a soupeř jenom 5, tak do toho bych šel 🙂 .
@Roman F
Pochopil jsi to skoro přesně 😉 A pokud opravdu dorazíš, budu pro tebe mít kapelu na Votvírák…
Hlásím, že nemůžu dorazit, anšto jsem přihlášenej do turnaje v Týnci nad Sázavou. Ale to nevadí. Pohár za vítězství v turnaji mě předáte až po svátcích. Třeba před prvním domácím utkání družstev.
@Roman F
Michale…slabším (myslím šachově, ne mentálně) se má pomáhat…zvláště teď před vánoci…navrhuji za každých 100 Elo bodů rozdílu sundat tomu silnějšímu 1 minutu.
Přidány výsledky
…už musím urgovat fotky.