Vánoční Rapid 22.12.

Protože se rok chýlí ke svému konci, je zde čas na oddílový Vánoční rapid.

10 thoughts on “Vánoční Rapid 22.12.

  1. Turnaj je celkově koncipován „na pohodu“.
    …tak jo, usmířím se s Otakarem…pod podmínkou, že skončím v rapidu před ním. 🙂

  2. Potvrzuji účast na 90%..Jen doufám,že nezaspím,budu po noční . .

  3. Ahoj.
    Pokud to herní tempo znamená, že já budu mít 10 min a soupeř jenom 5, tak do toho bych šel 🙂 .

  4. @Roman F
    Pochopil jsi to skoro přesně 😉 A pokud opravdu dorazíš, budu pro tebe mít kapelu na Votvírák…

  5. Hlásím, že nemůžu dorazit, anšto jsem přihlášenej do turnaje v Týnci nad Sázavou. Ale to nevadí. Pohár za vítězství v turnaji mě předáte až po svátcích. Třeba před prvním domácím utkání družstev.

  6. @Roman F
    Michale…slabším (myslím šachově, ne mentálně) se má pomáhat…zvláště teď před vánoci…navrhuji za každých 100 Elo bodů rozdílu sundat tomu silnějšímu 1 minutu.

Comments are closed.