Domů > Klubový přebor > Finále Klubového přeboru 2013

Finále Klubového přeboru 2013

Tak finálová A-skupina je už pripravená, do skompletizovania skupín B a C nám ostáva odohrať už len 1 zápas. Pridal som nový harmonogram a tabuľky, KTORÉ NÁJDETE TU.

Do finálovej skupiny si každý prenáša výsledky s tými súpermi, s ktorými už odohral zápas v predošlej skupine. Farby a poradie zápasov som určil podľa svojho uváženia. Bral som ohľad na to, aké zápasy si kto prenáša – napr. ja som si preniesol 2 zápasy bielymi, tak mám vo finálovej skupine dvakrát čierne. U niektorých zápasov som farby určil hodom mincou (Veselský – Strahl). Na reklamácie sa bude brať ohľad až po opätovnom preskúmaní.

V prípade rovnosti bodov hráčov NA PRVOM MIESTE (ďalšie miesta budú delené) jednotlivých finále po skončení zápasov v skupinách bude rozhodovať zápas, v ktorom súperi odohrajú dvakrát rapid partiu na 15 minút, potom prípadne dvakrát bleskovku a ak sa nerozhodne, tak sa odohrá posledná partia (tzv. Armageddon), v ktorej sa farby vylosujú a biely bude mať 6 minút a povinnosť vyhrať proti čiernemu s 5 minútami, ktorému na celkové víťazstvo bude stačiť remíza. Ak by mali rovnaký počet 3 hráči, budú sa brať v úvahu vzájomné zápasy a potom Armageddon v trojici, ktorý sa bude opakovať dovtedy, dokým sa nerozhodne… Víťazovia jednotlivých finále BUDÚ ODMENENÍ 🙂

OK, výborně.
    Jen tak na okraj k barvám. Neříkal jsem včera v hospodě, ať to uděláš jakkoliv, ale hlavně aby měl Paprsek 3x bílé? 🙂

2. Paprsek
    29.11.2013 na 10:42 | #2

1. Se Zvonimírem – sicilská.
    2. S Michalem – jdu se připravit na 1. Jc3. Navrhuji 1.-; Jf6 2. Jf3 Jc6. Zjisti, jak se to jmenuje tahle „hra čtyř koní“ a pak můžeme začít hrát.
    3. S Pepou – odvahu a bude 1. f4…a jestli bude mít Pepa koule, tak bude 1.-; e5.

3. Uhliházi
    29.11.2013 na 14:30 | #3

@Paprsek
    Pepa ti e5 loupne jako malinu. Půjčil jsem mu veškerou svou litetartutru 😎

4. Luky
    30.11.2013 na 14:01 | #4

Pridal som tabuľky a harmonogram skupín B a C.

5. Uhliházi
    30.11.2013 na 15:36 | #5

Z devíti zápasů mám 3x bílý a 6x černý! Je to normální?!!

6. Luky
    30.11.2013 na 16:24 | #6

Máš pravdu. Urobil som pri tvorbe rozpisu chybu. Opravil som to a dal ti biele proti Standovi.

7. zdenek
    30.11.2013 na 17:25 | #7

Opravil jsem si tedy predbezny vysledek na 0:1 . .ani biele nepomozu k skvostnej bilancii 0-0-? . .TUTOVKA Standa!