Obě mužstva přijela vyhrát…
Přátelé, kamarádíí, pokud máte chuť, připište něco …
Největší problém byl pikolík…
Na Vyšehrad jsme letos přijeli už podruhé.
Zápas s favoritem skupiny, který zatím ještě ani jednou neprohrál…
Máte to tady bez výsledku, protože ho neznám. Doplnil jsem výsledek.
Opak je pravdou………
Měli jsme od předsedy nařízeno vyhrát… 😉