Jako domácí jsme hráli venku …….
Rubrika: Různé
JE TO DOMA, MÁME POSTUP!!!
V úterý do sebe narazily dvě lokomotivy.
Poslední dva zápasy Viktorka odehrála s „úspornou“ sestavou, a v tom jsem viděl naši šanci
Zápas rozhodly dva faktory
Víťa tipoval, že to bude sněhulák…
To tu ještě nebylo…!
Nevím, nakolik sledujete počítačový šach, každopádně v současnosti probíhá jedna vpravdě historická událost.