Dukla E – USK B

Nastoupili jsme v osmi! Haha, už to byl první velký úspěch před zápasem s Duklou.

One thought on “Dukla E – USK B

  1. Ahoj Luky, diky moc za hezkou reportaz. Ted nejak nestiham, tak to bodlo. A taky gratuluji ke skvele vyhre, ktera prispela k celkovemu vitezstvi. Good work.

Comments are closed.