Domů > Různé > ŠO Praga Pha „C“ – USK Pha „C“ 4 – 4

17.01.2018 na 08:55 | #1

Dobrej výsledek gratuluji ….. Jedeme dál …..

2. Uhliházi
    17.01.2018 na 09:38 | #2

Soupeř nastoupil v jedné z nejsilnějších sestav. Snad kromě 8. šachovnice, kde válčil Zdeněk s Jirkou Janotou, který už moc hrát šachy nechce. Povinná výhra Zdeňka načala skóre. Pak vypáčil remízu ze soupeřky Milan Košař. Prohrál pan Šilhavý a já, na šesté desce statečně, leč marně bojoval Jarda. Ke konci jsme při předpokládané výhře Romana zakázali remízu Ivanovi na první desce :-). potřebovali jsme pro celkovou remízu 2,5 bodu ze tří. Důležitý a trochu nečekaný bod se zrodil na 5. prkně, kde Honza porazil nepříjemného Závůrku. Pak dokončil vítězně Roman a Ivan tak mohl konečně plichtit. Skvělá hra našich předních desek. Teda až na mě. Pondělní experimenty s očistou střev se naplno projevily těsně před odjezdem na šachy. 35 minut ztráty, kterou jsem doma nabral, bohužel byla jedinou příčinou mé porážky. U partie jsem se cítil dobře, mysl otevřená, leč na složitou koncovku (nějakých 7 minut na dvacet tahů) bylo ukrutně málo času. Kdybych uměl vkládat diagramy, tak bych to sem hodil. Velká gratulace kolegům!!!

3. JardaM
    17.01.2018 na 11:03 | #3

Moje partie byla opět tragédie. Myslím, že jsem nestál tak špatně, ale náhle jsem zřel pěšce, u kterého se později ukázalo, že byl otrávený. Soupeř mi věží svázal dámu a krále a skončil jsem prakticky stejně jako před týdnem na Pragovce za béčko. Vypadá to, že jsem začal podceňovat soupeře silnější o 200-300 bodů. Tak snad jsem se poučil!