Domů > Různé > Zlatý ipon! Krpálek si podmanil tatami, je prvním českým vítězem v Riu

Zlatý ipon! Krpálek si podmanil tatami, je prvním českým vítězem v Riu

Pětadvacetiletý reprezentant z USK Praha se tak stal teprve druhým českým judistou, který dokázal pod pěti kruhy získat cenný kov.

1. Honza
    12.08.2016 na 05:51 | #1

To USK bude asi dobrej oddíl ((((((((((((((((((((((((((

2. Paprsek
    12.08.2016 na 07:11 | #2

@Honza
    Kluka trénuje na softu bývalý judista USK (trochu vypadá jako Krpálek; jestli oni nevypadají všichni podobně? Něco jako když poznám na sto metrů šachistu).
    Občas remcám, když se mi něco nezdá…ale co jsem se to dozvěděl, nejsem tak „vzpurnej“ jako u nás v šachovém oddíle. 🙂

3. Honza
    12.08.2016 na 07:30 | #3

A kde jsme byli MY ????

Praha – V potemnělé sportovní hale Folimanka se v půl jedenácté večer náhle ozval bouřlivý řev a volání „Je to tam“. Judista Lukáš Krpálek právě vyhrál zlatou olympijskou medaili a jeho nejbližší přátelé, kolegové z klubu USK Praha a rodina v čele s manželkou Evou a synem Antonínem sledovali triumf přímo na tatami v jeho tréninkové hale.

4. Zdeněk
    12.08.2016 na 21:18 | #4

@Paprsek Jj,vzpurnost se nevyplácí.. To ti snad už předseda
    vysvětlil.. Ještě se tak dát do křížku s judistou,to by snad muselo skončit daleko hůř..

5. JirkaR
    13.08.2016 na 16:40 | #5

Když jsme zabrousili do olympiády, tak v RIU má USK i 21 letého plavce Jana Micku, který je držitelem 2 ČR rekordů. Na trati 1500 volný zpúsob obsadil celkově 12. místo a od postupu do finále jej dělily 3 sekundy.
    Dřívějším olympijským medailistou USK byl v roce 1992 krasobruslař Petr Barna (bronzová medaile). Tak hoši přidejte v trénování, ať se dostanete aspoň na šachovou olympiádu!